Karty do gry są często wykorzystywanym gadżetem reklamowym. Firmy zamawiają je do promocji produktów,
dla uczestników spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji, itp. Towarzyszy im element gry i zabawy, przez co pozostają w pamięci. W grze uczestniczy kilka osób co powiększa krąg odbiorców przekazu reklamowego. Karty do gry posiadają estetyczne awersy, charakteryzujące się nowoczesna grafiką. Jest to ważne, gdyż użytkownicy chętniej korzystają z gadżetów, które im się podobają. Firmy zlecają nam produkcję kart, ponieważ zakładają, że działania promocyjne powinny im przynieść określone korzyści, a nasza oferta im w tym pomaga. Karty do gry wykonujemy już od 500 talii. Dostępne są wersje 24, 32 i 55-cio listkowe. Drukujemy w technologii offsetowej, która w porównaniu z cyfrową gwarantuje najwyższą jakość. Papiery o wysokiej gramaturze zapewniają właściwą sztywność kart. Karty są plasikowane specjalnym lakierem dzięki czemu posiadają żywe kolory i są odporne na ścieranie. Jest to również rozwiązanie zapewniające kartom odpowiedni ślizg. Zamówienia realizujemy z materiałów zamawiającego lub w oparciu o nasze wzory awersów. Karty dostarczamy w pudełkach opisanych w zakładce
opakowania na karty do gry. Karty układamy w talie kolorami, od asa do dwójki lub według dowolnego klucza. W czasie produkcji karty przechodzą 2 razy kontrolę jakości: podczas druku oraz w czasie układania w talie. Gwarantuje to najwyższą jakość. Nasz dział graficzny może dla Państwa opracować dowolną grafikę reklamową.
Zapytania o karty do gry prosimy kierować pisząc na adres: karty@magiakart.com
podając osobę kontaktową, nazwę firmy oraz pełne dane teleadresowe
.

Znaki firmowe oraz grafiki reklamowe umieszczone na zdjęciu należą do ich właścicieli. Zostały one pokazane jedynie w celu prezentacji wyprodukowanych przez nas kart do gry.
DOSŁOŃCE / HOME KARTY DO GRY