Karty do gry są zamawiane przez firmy na wszelkiego rodzaju konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe. Produkujemy również karty specjalnego przeznaczenia typu Plannig Poker.
Każda talia drukowana jest technologią offsetową, która zapewnia najwyższą jakość. Karty do gry wykonujemy na papierach o różnej grubości, dzięki czemu klient otrzymuje produkt dopasowany do jego oczekiwań. Powierzchnia kart jest plastikowana czyli powlekana specjalnym lakierem, zapobiegającym przed ścieraniem. W zależności od potrzeb karty do gry wykonujemy już od 500 talii. Dostępne są wersje 24, 32 i 55-cio listkowe. Karty pakujemy w pudełka opisane w zakładce
opakowania na karty do gry. Karty układamy w talie kolorami, od asa do dwójki lub według dowolnego klucza. W czasie produkcji karty przechodzą 2 razy kontrolę jakości: podczas druku oraz w czasie układania w talie. Gwarantuje to najwyższą jakość.
Nasz dział graficzny może dla Państwa opracować dowolną grafikę reklamową.
Zapytania o karty do gry prosimy kierować pisząc na adres: karty@magiakart.com
podając osobę kontaktową, nazwę firmy oraz pełne dane teleadresowe
.

Znaki firmowe oraz grafiki reklamowe umieszczone na zdjęciu należą do ich właścicieli. Zostały one pokazane jedynie w celu prezentacji wyprodukowanych przez nas kart do gry.
DOSŁOŃCE / HOME KARTY DO GRY